Dwa różne światy

Mitaka Shun 三鷹 瞬

Zabójczo przystojny młody trener tenisa w miejscowym ośrodku sportowym. Poznaje Kyoko gdy ta przychodzi na kort aby trochę potrenować z Panią Ichinose. Wkrótce też zauważa wielki talent dziewczyny, od ten pory staje się jej adoratorem i największym rywalem Godai’a.
Ma wszystko czego może zapragnąć dziewczyna u faceta – urodę, inteligencję, poczucie humoru, maniery, wrażliwość, dobrze płatną pracę…
Jednak muszę przyznać, że lubi wyliczać swoje atuty – np. przechwalał się swoim nowym, sportowym samochodem, doprowadzając Godai’a do rozpaczy…

Mitaka umie też maksymalnie wykorzystywać sytuację – gdy Kyoko zwichnęła sobie nogę niemal non stop był przy niej rozpaczając, iż to jego wina, że to podczas gry z nim Kyoko zrobiła sobie krzywdę itp.
Przy okazji ujawnia swoje ponad przeciętne umiejętności kucharskie – nawet sam Godai pomimo niechęci zjadł całe jego danie….
Mitaka oficjalnie interesuje się Kyoko i jest faworytem pani Ichinose… przynajmniej z pozoru (najprawdopodobniej kobieta chce aby Godai wreszcie wziął się do sprawy poważnie, zresztą nikt w apartamencie Ikkoku nie potrafi pocieszać ani pomagać)

Mitaka jest z dobrej rodziny z tradycjami, z tego względu jego wujek natarczywie namawia go do ożenku z wybraną przez siebie dla Mitaki dziewczyną z podobnej rodziny co on sam.
Oczywiście ten sprzeciwia się „tradycjom rodzinnym” i adoruje Kyoko , a ponieważ ta jest niezdecydowana robi coś głupiego – postanawia pobić się z Godai’em… koniec kocem obaj panowie się upijają i dochodzi do incydentu – kompletnie pijany Mitaka zastaje przed swoim domem Asunę… która pomaga mu wejść do domu, wywraca się na nią i potem… film mu się urywa ,a po kilku dniach dowiaduje się o ciąży od Asuny. Będąc człowiekiem honoru bierze ją za żonę… jaka szkoda, że przed ślubem nie spytał się KTO jest w ciąży… bo o małych szczeniaczkach dowiedział się grubo PO fakcie….

text by Grzyb

Dodaj komentarz

Luty 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728